Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu

Sportsnet Group, iki köklü markayı bir araya getirdi.
Dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin 62.si, bu yıl Procter&Gamble’ın önemli markalarından Gillette’in yol arkadaşlığı ile düzenleniyor.
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu adaylarının belirlenmesi için Türkiye’nin en önemli spor adamları, spor müdürleri ve spor yazarları 25 Aralık 2015 günü, halk oylamasına sunulacak adayları belirlemek üzere bir araya geldi.
Milliyet Spor Müdürü Tayfun Bayındır ve Procter&Gamble Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Jüri Toplantısına katılan 42 kişilik jüri, toplam 6 kategoride 46 sporcu, antrenör, spor adamı ve 9 takım arasından halk oylamasına sunulacak listeleri belirledi.
Buna göre 6 kategoride verilecek ödüllere aday olan isimler ve takımlar 11 Ocak 2016 Pazartesi günü Milliyet Gazetesi’nde halka duyurularak oylamaya açıldı.
Oylama 11 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında Milliyet Gazetesi, www.milliyet.com.tr ve Gillette Türkiye Facebook Sayfası’ndan yapılabilecek.
http://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/Questions.aspx

SonrakiNext
TümüAll
ÖncekiPrevious